Menü Kapat
DOST FLAŞ AVİZE

DOST FLAŞ AVİZE

2967 Sokak B Blok No: 3

212 238 34 28

DOST FLAŞ AVİZE

Dost Flaş Avize Aydınlatma kurulduğu 1988 yılından bu yana kaliteli üretim ve uygun fiyat ilkesiyle Türkiye Aydınlatma sektörünün önemli kuruluşları arasındadır. 26 yıllık deneyimi ile sektörün öncü kuruluşlarından Dost Flaş Avize başta modern, kristal, spor, klasik avizeler olmak üzere bir çok çeşitle Yerli üretim konusunda faaliyet gösteren Türk Sermayeli bir şirkettir.

Avize ve Aydınlatma üretimin de Türkiye’nin yerli seçkin üreticilerinden biri olan Dost Flaş Avize Türkiye ve Yurtdışındaki çalışmalarına ‘FerLİGHT Aydınlatma’ ünvanı adı altında devam edecektir. 26 yıllık tecrübesiyle Türkiye de Edirne’den Kars’a Aydınlatma sektöründeki 81 ilde ulaştığı başarıyı ülke ekonomisine destek ve istihdam sağlamak üzere yurt dışı çalışmalarıyla birlikte %100 yerli çatısı altında hız kazandırmıştır.

Bir çok satış ve pazarlama noktasıyla FerLİGHT Aydınlatma Türkiye’ nin dört bir yanından aldığı siparişlerle yaygın bir satış potansiyeline sahiptir. Konusunda uzman ve deneyimli bir ekiple sürdürdüğü yerli üretim çalışmalarına, kaliteyi hedefleyerek sürekli gelişmekte ürettiği yeni ürünlerle ‘Aydın Dünya’sındaki yolculuğuna devam etmektedir.

DOST FLAŞ AVİZE

SHOWROOM GÖRÜNTÜLERİ