Menü Kapat

ZAFER DEKORATİF AYDINLATMA İÇ VE DIŞ TİC .LTD.

ZAFER DEKORATİF AYDINLATMA İÇ VE DIŞ TİC .LTD.

ZAFER DEKORATİF AYDINLATMA İÇ VE DIŞ TİC .LTD.

2963 Sokak J Blok No: 16

212 475 95 65
www.zaferavize.com

ZAFER DEKORATİF AYDINLATMA İÇ VE DIŞ TİC .LTD.

21 yıl önce aydınlatma sektöründe faaliyet göstermeye başlayan Zafer Dekoratif ve Aydınlatma, kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla hızlı ve güvenilir projeler üretmektedir.

Firmamız her zaman yapmış olduğu doğru işler ve doğru müşterilerle karşılıklı güveni sağlamış; bu bağlamda sektöründe toptan üretim ve toptan satışı ilke eden bir yapıda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bütün müşterilerini iş ortağı olarak gören, verdiği hizmetin tam sorumluluğunu taşıyan, sadece yapabileceği sözü veren, yeni müşteri kazanmak için, mevcut müşterilerinin memnuniyetini devam ettirmenin öncelik taşıdığını bilen, çok fonksiyonlu üstün performansa sahip ürün ve hizmetler sunan, sipariş kabulden teslim süresine, ambalaj ve satış sonrası desteğe kadar tam hizmet perspektifiyle çalışmaktadır.

Toplumsal sorumluluğu ve çevre bilinci yüksek bir hassasiyetle çalışmalarını devam ettiren firmamız, emin adımlarla sektöründeki ağırlığını arttırma gayretindedir.

Zafer Dekoratif ve Aydınlatma, kaliteden taviz vermeyen iş anlayışı karşılığını yurtdışında da bularak yurtdışı mekan tefrişaUarında kullanılmak üzere ürünleri talep görmektedir. Şirketimizin çeşitli ülkelere yaptığı ihracat bunun ispatıdır.

Günümüzde ZAFER AVİZE markalı mevcut ürün gruplarının yanı sıra MODEX kurumsal kimliğini de hayata geçirip ürün ve hizmet çeşitliliğini profesyonel bir anlayışla yeniden yapılandırma gayretindedir.

Birikmiş tecrübesini, üretim alanındaki teknolojik yeniliklerle bütünleştirerek, mekanlarınıza dekoratif aydınlatma ürünleriyle zarafetini sunmaya devam etmektedir.

ZAFER DEKORATİF AYDINLATMA İÇ VE DIŞ TİC .LTD.

SHOWROOM GÖRÜNTÜLERİ