Menü Kapat
SONGÜL AYDINLATMA SANAYİ

SONGÜL AYDINLATMA SANAYİ

2967 Sokak A Blok No: 12
info@songulaydinlatma.com
212 609 24 25
www.songulaydinlatma.com

SONGÜL AYDINLATMA SANAYİ

Songül Aydınlatma olarak 1984 yılında avize taşı imalatı ve dekoratif aydınlatma ürünlerinin üretimiyle başlattığımız faaliyetlerimiz, durmaksızın gösterdiğimiz gelişmeler sayesinde bizi Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri haline getirdi. İsmini dünyaca bilinen ve kullanılan bir marka haline getirme Misyonuyla hareket eden Songül Aydınlatma tamamen yerli ürünleri ile dünyanın birçok yerine ihracat yapmaktadır.Yurt dışındaki beş şubesiyle her geçen yıl daha da küreselleşen dünyayı yakından takip eden firmamız 2019 yılı itibariyle dünyanın en büyük kristal üreticisi Asfour Crystal’in Türkiye distribütörlüğünüde almış bulunmaktadır.

Müşteri memnuniyetini ve kaliteyi her şeyin üstünde tutan firmamız projeleri karşılıklı olarak çözümleyerek estetikten ve fonksiyonellikten ödün vermeden en doğru aydınlatmayı sağlamak prensibini kendine esas almıştır.

Türkiye'deki ve dünyadaki birçok seçkin projede imzası bulunan firmamız her türlü talebi karşılayacak ürün yelpazesi, donanım ve birikime sahiptir. Firmamız bu yönleriyle dünyada, Avrupa ve özellikle Orta Doğu’da tercih edilmektedir. Kanada, ABD, Meksika, Almanya, Avusturya, Rusya, Türkmenistan, Azerbaycan,Özbekistan, Irak,Libya,Katar gibi ülkelerin önde gelenleri ve devlet büyükleri tarafından tercih edilen firmamız Türkiye’de de TC.Cumhurbaşkanlığı Külliyesi gibi çok daha saygın projelere imza atmıştır. 2015 yılında dünyanın en prestijli ödüllerinden olan Luxury Life style Awards’ı kazanan Azerbaycan Bakü’deki Mangal Steak House’nin aydınlatma ürünleri tarafımızdan yapılmıştır.2015 yılında Dünya Mimarlık Festivali (WAF 2015) kapsamında ilk on otel içerisinde yer alan RixosThermal Eskişehir Hotel’in tüm genel mekân aydınlatmaları yine firmamız tarafından yapılmıştır.2018-2019 Europe Property Awards’ta Rusya’daki En İyi Yeni Otel Tasarımı ve İnşaatı ödülünü alan Kazan Palace ByTasigo Hotel’inde tüm aydınlatma ürünleri Songül Aydınlatma imzası taşımaktadır.2019 yılında devam eden projelerimiz içerisinde Özbekistan Cumhurbaşkanlığı Sarayı (Taşkent/Özbekistan), Kazan Palace ByTasigo Hotel (Tataristan/Rusya), Mr. Abdulhameed Al-EmadiMalikanesi,(Doha/Katar) veTuna Maksim Hotel (İstanbul/Türkiye) bulunmaktadır.

Küreselleşen dünyayı, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Songül Aydınlatma tasarım ve kalitede güncel olmanın bilinciyle siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verme yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

SONGÜL AYDINLATMA SANAYİ

SHOWROOM GÖRÜNTÜLERİ