Menü Kapat
SERAJ

SERAJ

2962 Sokak L Blok No:30-32
info@serajlighting.com
(212) 535 27 75
www.serajlighting.com

SERAJ

1969 Yılında Kurulan Seraj Lighting Yenilikçi Bakış Açısı ile Değer Katan Tasarımları İş ve Yaşam Alanları İle Buluşturuyor.
Yılların verdiği Tecrübeyi, Işığa Olan Tutkumuzla Sanata Dönüştürdüğümüz aydınlatmalara Hayat Veriyoruz.
Bireysel ve Kurumsal Tüm Projelerde Tasarım İle Başlayan Işığın Hikayesi Bu Serüvende, Tüm Detaylar Düşünülerek Üretim Süreçlerine Dönüşüyor.
Seraj Lighting Sahip Olduğu Deneyim Kalite Belgeleri ve Tasarım Patenleri İle Farklı Coğrafyalardaki Projelerde Yer Almaya Başlamıştır. Bu Gün Çoğunluk Orta Doğu ve Afrika Ülkelerindeki Kurumsal ve Bireysel Projelerde Yer Alan Seraj Lıghting Katar ve Suudi Arabistan Cidde Mağazalarınıda Açarak, Işığını Daha Geniş Kitlilere Yaymayı Hedeflemiştir.

Rüyalarınızı Süsleyen Aydınlatmayı Hayalden Ötesine Taşımak İçin Bizimle İletişime Geçin

İş ve Yaşam Alanlarına Değer Katan Işıltılı Bir Dünya. Alanında Uzman Mimarlar ve Proje Yöneticilerimizin Üretimden Uygulamaya Kadar Tüm Süreçlerini Sizler İçin Yönetiği ve Sizinle Bütünleşecek Tasarımlara Hayat Verdiği Marka, Aydınlatmanın Yeni Adı SERAJ LIGHTING

"1969 Yılında Küçük Bir Adımla Başlayan Aydınlatma Yolculuğumuz Bu gün Büyüyerek Devam Ediyor, İlk Gün Gibi Aşkla heyecanla"

SERAJ

SHOWROOM GÖRÜNTÜLERİ