Menü Kapat

ÖZTÜRKLER METAL TİC. LTD. ŞTİ.

ÖZTÜRKLER METAL TİC. LTD. ŞTİ.

ÖZTÜRKLER METAL TİC. LTD. ŞTİ.

2962 Sokak L Blok No: 38
pazarlama@ozturklermetal.com
212 475 50 52
www.ozturklermetal.com

ÖZTÜRKLER METAL TİC. LTD. ŞTİ.

Üretimini bakır ve alaşımlarına form ve şekil vermek üzere odaklandırmış olan firmamız 50 yılı aşkın deneyim ve birikimlerini, modern üretim teknolojisini ürünlerine yansıtarak yurtiçi ve yurtdışında tüketime sunmaktadır.

Boru, profil ve çubuk başta olmak üzere sanayi ve metal süsleme sanatında kullanılan çok çeşitli bakır ve piriniç malzemelerin üretimini bugün 85.000m2 üzerine kurulu 15.000 m2 lik tesisimizde gerçekleştirmekteyiz.

Ürünlerimizi hayatın değişik noktalarında sürekli karşınızda bulabilirsiniz. Ta ki kullandığınız motorların soğutma sistemlerinden tutun, otel, ev ve iş yerlerinizin aydınlatılmasında, klimalarınızın soğutma düzeneklerinde, banyonuzdaki musluklarda, havlu askınızda, kapı kilitleri ve perde raylarınızda olmak üzere tamamen insanların sağlığı ve konforu için kullanılmaktadır.

Bu çeşitliliğe imkan sağlayan bakır ve pirincin mükemmel elektirik ve ısı iletkenliği, soğuk ve sıcak işlenebilirliği, korozyona karşı mukavemetinin yanı sıra anti-bakteriyerliği ve dekoratif yüzey gibi başka herhangi bir materyalin karşılayamacağı özelliklere sahip olmasıdır.

Dünya standartlarına paralel (EN;ASM...) olarak yaptığımız üretimde gelenek, yaratıcılık, kalite ve yenilikciliğin mükemmel bir sentezini başarıyla kullanmaktayız. Bu başarımızın sebebi motive edilmiş kalifiye elemanlarımıza, yüksek üretim teknolojimize ve sürekli ileriye dönük vizyonu olan yönetim kadromuza bağlıdır.

ÖZTÜRKLER METAL TİC. LTD. ŞTİ.

SHOWROOM GÖRÜNTÜLERİ