Menü Kapat
KARADAĞ AYDINLATMA

KARADAĞ AYDINLATMA

2970 Sokak H Blok No: 07
info@karadagaydinlatma.com
212 293 21 14
www.karadagaydinlatma.com

KARADAĞ AYDINLATMA

Türkiye’de aydınlatma sektörünün önde gelen kuruluşlarından olan firmamız 1994 yılından beri hizmet vermektedir. 24 saat tam kapasite ile çalışmakta olan üretim tesislerimizde sektör için temel parçalar ve aksesuarlar üretilmektedir. İstenilen miktar ve çeşitteki siparişi zamanında teslim etme kapasitesine sahip olan şirketimiz, ürünlerini Ortadoğu ve Avrupa’ya ihraç etmektedir.
Firmamız, geniş ürün yelpazesiyle aydınlatma ve aksesuarları konusundaki bütün ihtiyaçlarınızı karşılayan bir adres olacaktır.

Kurulduğu günden bu yana aydınlatma sektörünün öncü ve lider firmalarından olan Karadağ Aydınlatma’nın üretim üssünde, profesyonel ekibi,ileri teknoloji üretim teknikleri ve kaliteli hammadde ile üretilen armatür, aplik ve avize kategorisinde ürünler bulunmaktadır.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalite prensibi ile sektörün önde gelen elektrik ve aydınlatma firmalarına, Kalite Referansı ile hizmet vermektedir.

Yurt dışında ise yakın zamanda ortaya koyduğu ilerleme bu gün Avrupa, Afrika ve Orta Asya ülkelerine yapmış olduğu ihracat ile başarısını kıtalar arasına taşımış, yurt içinde olduğu gibi yurt dışında’da lider firmalardan biri olmuştur.

Armatür,aplik ve avize üretiminin yanı sıra alanında uzmanlaşmış ekibi ile özel proje isteklerinide yerine getiren Karadağ Aydınlatma müşterilerinin sorun ve taleplerine uygun çözümler geliştirmede ortaya koyduğu çalışmalar ile daima sektörün yanında olmuştur. Bu desteğin sonucu sayısız iş ortaklığı ve çözüm odaklı üretim gerçekleştirilmiş ve gerçekleştirilmeye devam edecektir.

Üretim tesislerinde ise disiplinli bir çalışmanın kusursuz işleyişini görürüz. Tüm ürünler planlı bir aşamanın nihai bir sonucu olarak karşımıza çıkar burada, tasarımdan, üretime, montajdan, paketlemeye kadar usta ellerde hayat bulur ışık ve hayatımızın her alanında kendine yer bulur Karadağ Aydınlatma imzasıyla.

Vizyonumuz: Enerji tasarrufuna uygun bir üretim anlayışına ulaşmak. Toplam kalite anlayışına uygun bir kurum kimliği oluşturmak. Sürekli iyileştirme modeli ile en doğru hedeflere varmak. Avizede bir dünya markası olmak. Müşteri memnuniyetini gerçekleştirmek.

Misyonumuz: Doğru ürünü, doğru zamanda, doğru bir şekilde üretmek. Müşteri beklentisine uygun, klasik ve modern ürün tasarımları oluşturmak. Doğu ve batıdaki bütün yenilikleri takip ederek, üretimi gerçekleştirmek. Üretimden sevkiyat ve montaja kadar, bütün aşamalarda toplam kaliteyi yakalamak. Özgün ürünler üreterek, farklı bir çizgiyi hedeflemek.

KARADAĞ AYDINLATMA

SHOWROOM GÖRÜNTÜLERİ