Menü Kapat

HAVİN AYDINLATMA PAZARLAMA VE DIŞ TİC LTD ŞTİ.

HAVİN AYDINLATMA PAZARLAMA VE DIŞ TİC LTD ŞTİ.

HAVİN AYDINLATMA PAZARLAMA VE DIŞ TİC LTD ŞTİ.

2971 Sokak No: 02
havin@havinaydinlatma.com.tr
212 253 35 73
www.havinaydinlatma.com.tr

HAVİN AYDINLATMA PAZARLAMA VE DIŞ TİC LTD ŞTİ.

HAKKIMIZDA
1988 yılında Celal ARGÜÇ’ ün Cihan Avize şirketini kurmasıyla, başarı hikâyesinin ilk adımı atıldı. 1995 Hakcan Aydınlatma ve 2015 yılında da HAVİN AYDINLATMA ünvan değişikliği ile faaliyetlerine devam eden şirketimiz, kendine özgün tasarım ve ahşap dizaynı ile farklı bir çizgi yakalamıştır. HAVİN, ahşap ürün tasarımları ile yakaladığı çizgide, Dünya'nın en başarılı ismi olmuştur. Bu baþarı hikâyesinin en büyük göstergesi; Müşteri memnuniyeti, ürün çeşitlilişi ve Ar-Ge çalışmalarıdır. Biz Havin Aydınlatma olarak bundan son derece gurur duymaktayız…

VİZYONUMUZ
Başarısı kanıtlanmış yetenek", hem başarılı geçmişimizi hem de gıpta edilen yetenek havuzumuzu ifade eder. Ancak, sürekli yüksek performans için, var olan yeteneklerimizi iki ana alanda geliştirmeliyiz. İlk olarak, dünyadaki en iyi ve en parlak yetenekleri etkilemeli ve aramıza katmalıyız: Biz en iyilerin çalışmak istediği ilham veren bir marka ve şirket olarak kalmak istiyoruz. İkinci olarak şirket içerisindeki çeşitliliği artırmayı hedefliyoruz; çünkü farklı bakış açıları ve geçmişler yenilikçilik kültürünün anahtarıdır. Bu doğrultuda çok çeşitli yetkinlik ve becerilere sahip olmak için çaba sarf ediyoruz. Dünya, hem coğrafi olarak erişebilirliğimizi hem de sınırlandırılmamış yaklaşımımızı ifade eder. Küresel varlığımız, iş yaptığımız her yere değer kattığımızı, içinde yaşadığımız toplumların gelişmesine katkıda bulunduğumuzu gösterir.

MİSYONUMUZ
Faaliyet gösterdiğimiz aydınlatma sektöründe ön yargıdan uzak mesleki ahlak ve disiplin anlayışı içinde, teknolojiyi ve modern yönetim tekniklerini en verimli şekilde kullanarak ulusal ve uluslararası alanda karlı bir şirket yaratmaktır.

FAVORİ ÜRÜNLERİMİZ

TÜM ÜRÜNLER
HAVİN AYDINLATMA PAZARLAMA VE DIŞ TİC LTD ŞTİ.

SHOWROOM GÖRÜNTÜLERİ